Ürünlerimiz
| Ürünler
Hurda Sarı

Hurda Sarı

Hurda Sarı nedir?
Hurda Sarı pirinç, çinko ve bakırın karışımından ortaya çıkan, dayanıklı bir karışımdır. Sarı Hurda’nın en önemli özelliği kolay şekil verilmesidir. Değerli metaller sınıfına girerler. hurda sarı fiyatları diğer hurda fiyatlarına nazaran yüksektir.

Ömrünü tamamlamış musluklar, su vanaları, su saatleri, kapı kolları, menteşeler, kilitler, bazı mobilya parçaları Hurda Sarı sınıfına girer. hurda sarı fiyatları için tıklayınız

Hurda Sarı neden tercih edilir?
Hurda Sarı kolay şekil verilmesi, dayanıklı olması, iletken yapıda olması, çok zor aşınması ve korozyondan etkilenmemesi nedeniyle tercih edilir. Tercih edilmesi sarı hurdası fiyatları etkiler.

Hurda Sarı geri dönüşümde nerelerde kullanılır?
Hurda Sarı geri dönüşümde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Hurda Sarı ile hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal ürünler üretilir; çaydanlıklar, tepsiler, makine parçaları yapılır; kuyumculukta, inşaat sektöründe, elektronikte, denizcilikte kullanılır. Pek çok alanda değerlendirildiği için sarı hurdası fiyatları günlük olarak belirlenir.

Hurda Sarı fiyatları?
hurda sarı fiyatları hurdanın temizliğine, içindeki bakır ve çinko miktarına göre değişir… Sarı hurdası fiyatları hurdanın çeşitlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Sarı hurdası fiyatları kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. LME (Londra Metal Borsası) tarafından belirlenen sarı hurdası fiyatları Türkiye’nin önde gelen metal hurda alım-satım şirketleri arasında yer alan Borsan Metal tarafından en yüksek değerinden verilmektedir.

Hurda Sarı Fiyatları Listesi:
Sarı Hurda Araiş MS-70 Fiyatı
Sarı Hurda Araiş MS-64 Fiyatı
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı
Sarı Hurda Kırkambar Fiyatı
Hurda Su Saati Fiyatı
Sarı Hurda Radyatör Fiyatı
Hurda Fosfor Bronz Araiş Fiyatı
Sarı Külçe Ms58 Fiyatı
Sarı Oto Radyatör Hurdası Fiyatı
Fermuar Talaşı Pirinç Fiyatı

Konusunda uzman kadromuz size en uygun hurda sarı fiyatlarını verecektir. Sizde hurdalarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi için hemen sarı hurdası fiyatlarımıza bakın. Detaylı hurda sarı fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.