Ürünlerimiz
| Ürünler
Hurda Bakır

Hurda Bakır

Hurda Bakır nedir?
Kullanım alanı çok fazla olan madenlerden biridir ve kızıl rengi ile tanınır. Geri dönüşüm sektörünün en değerli hurdasıdır. Ev tesisatları, heykeller, dekorlar, ev aletleri, elektronik eşyalar, mutfak bakırları, klima boruları, elektrik panoları, telefon santralleri Hurda Bakır barındırır. Soyma Bakır, Lama Bakır gibi farklı türleri vardır. Hurda bakır fiyatları içinde en yükseği soyma bakır hurdasınındır.

Hurda Bakır neden tercih edilir?
Diğer metallere nazaran doğada daha az bulunan Bakırın değeri yüksektir, bu da Bakırın fiyatını etkilediği kadar Bakır hurdası fiyatları  için de belirleyicidir. Buna rağmen ısı ve elektriği çok iyi ileten, korozyona dayanıklı ve paslanmaması nedeniyle hemen hemen her sektörde tercih edilmekte ve hurdası da bulunmaktadır. Geri dönüşümde kolaylıkla işlem görebilmesi nedeniyle de tercih edilmektedir. Bakır hurda fiyatları için tıklayınız...

Hurda Bakır geri dönüşümde nerelerde kullanılır?
Hurda Bakırlar geri dönüşüm için hem yurt içinde hem de yurt dışında talep görmektedir. Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olduğu için ısınma, soğutma ve elektrik alanlarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Tercih edilmesi, doğada az bulunması bakırı diğer metallere nazaran daha değerli kılar ve geri dönüşümde Hurda bakır fiyatları yüksektir.

Hurda Bakır fiyatları?
Bakır Hurda, hurda sektöründe en çok aranan hurdadır; özellikle parlaklığını yitirmemiş olanlar... Hurda bakır fiyatları çeşitlerine göre farklılık gösterir. Bakır hurdası fiyatları kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. Bakır hurdası fiyatları LME (Londra Metal Borsası) tarafından belirlenir. Türkiye’nin önde gelen metal hurda alım-satım şirketleri arasında yer alan Borsan Metal tarafından Bakır Hurdası fiyatları en yüksek değerinden verilmektedir.

Hurda Bakır Fiyatları Listesi:
Soyma Bakır Hurdası Fiyatları
Lama Bakır Hurdası Fiyatları
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatları
%98 Külçe Bakır Hurdası Fiyatları
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatları
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatları

Konusunda uzman kadromuz size en uygun hurda bakır fiyatlarını verecektir. Sizde hurdalarınızın en iyi şekilde değerlendirilmesi için hemen bakır hurda fiyatlarımıza bakın. Detaylı hurda bakır fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.