Ürünlerimiz
| Ürünler
Hurda Kablo

Hurda Kablo

Hurda Kablo nedir?
Hurda Kablo sektör ve endüstrilerde kullanılan tüm kabloların hurdalarına denir. Yeraltında, havada, alçak gerilim hatlarında, binalarda, elektrik ve elektronikte kullanılan kablolarla çelik sargılı ve koaksiyel kablolar Hurda Kablo sınıfına girerler. Gittikçe artan elektronik ürün kullanımı, kentsel dönüşüm nedeniyle kablo tüketimi ve dolayısıyla Kablo Hurdası çıkışı artmıştır.

Kablo Hurdaları bir veya daha fazla metal iletken içerirler ve değerli olan da bu iletkenlerdir. Hurda Kabloların içinde bulunan özellikle bakır, hurda kabloyu değerli kılar ve bakır telli hurda kablo fiyatları yüksektir. İletkenliği daha düşük olmasına rağmen içinde çelik ve alüminyum kullanılan kablolar da vardır. Daha az sıklıkla altın ve gümüş kullanılan kablolar da bulunmaktadır ve kablo hurdası fiyatları en yüksek olanlardır.

Hurda Kablo neden tercih edilir?
Kablo hurdası çok çıkan hurdalardan biridir ve içindeki metal iletkenlerden bakır ve alüminyum %100 geri dönüştürülebildiği için tercih edilirken tüm sektörlerde geri dönüşümde kullanılması nedeniyle de tercih edilir. Hurda kablo fiyatları için tıklayınız…

Hurda Kablo geri dönüşümde nerelerde kullanılır?
Geri dönüştürülen Hurda Kablolardan çıkan metaller, fabrikalarda hammadde olarak kullanılır. kablo hurdası fiyatları içinden çıkan metallere göre değişkenlik gösterir.

Kablo hurda içindeki metali belirlemek için hurda kablo analizi yapılır.

Hurda Kablo fiyatları?
hurda kablo fiyatları kablonun içindeki tellerin ne olduğuna ve verimine göre değişmektedir. kablo hurdası fiyatları kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. Türkiye’nin önde gelen metal hurda alım-satım şirketleri arasında yer alan Borsan Metal tarafından kablo hurdası fiyatları en yüksek değerinden verilmektedir.

Borsan Metal olarak yıkım kararı verilen binalardan kablo sökümünü, kablo soyma işlemini ve kablo analizini üstlenerek hurdaların doğaya ve insanlara zarar vermeden, işletmeleri ekonomik zarara uğratmadan, ederinde kablo hurdası fiyatları ile geri dönüşüme katılmasını sağlarız.

Hurda Kablo Fiyatları Listesi:
Karışık Hurda Kablo Fiyatları
Fare Yemez Hurda Kablo Fiyatları
Antigron Hurda Kablo Fiyatları
İçi Çelik Hurda Kablo Fiyatları
Tek Damarlı Tesisat Tipi Hurda Kablo Fiyatları
Yeraltı Enerji Hurda Kablo Fiyatları
%30 Bakır Hurda Kablo Fiyatları
%40 Bakır Hurda Kablo Fiyatları
%50 Bakır Hurda Kablo Fiyatları
İç Tesisat Tek Damar Kalın Hurda Kablo Fiyatları

Uzman ekibimizin hurdalarınız alarak en iyi hurda kablo fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Hurda kablo fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.