Ürünlerimiz
| Ürünler
Alüminyum

Alüminyum

Hurda Alüminyum nedir?
Hurda Alüminyum gümüş rengindedir ve hafif bir yapıya sahiptir. Geri dönüşümde en yaygın yer alan hurda Alüminyum Hurdasıdır. Çok çeşitli olması, neredeyse tüm sektörlerde üretimde kullanılması tercih edilmesine neden olmaktadır. Kullanımda ilk akla gelen Alüminyum Hurdası Kalın (Sert) Hurda Alüminyumdur. Ama geri dönüşümü ve eritilmesi zor olduğu için hurda alüminyum fiyatları arasında fiyatı düşüktür. Ardından jant ve tel alüminyum türleri gelir. Alüminyum Hurda jantlarda, inşaat yapımı ile iskelelerde, panel ile çatılarda radyatörlerde; tencere, tava, çaydanlık, mutfak eşyalarında; klimalarda bulunur.

Hurda Alüminyum neden tercih edilir?
Hurda Alüminyum hafif olmasına rağmen dayanıklıdır. Pek çok hurda Alüminyum Hurda olabilir. alüminyum hurdası fiyatları da geri dönüşümde tercih edilmesine neden olur. Hurda alüminyum fiyatları için tıklayınız…

Hurda Alüminyum geri dönüşümde nerelerde kullanılır?
Hurda Alüminyum kullanım amacının çok çeşitli olması ve özellikleri ile geri dönüşümde sık ve yoğun olarak kullanılır. Otomotiv sektörü başta olmak üzere uçak sanayinde, elektronik ürünlerde, dekoratif malzemelerde; inşaat, gıda, iklimlendirme sektörlerinde kullanılır. Dekoratif malzemelerde. Diğer hurda fiyatlarına rağmen genel olarak Hurda alüminyum fiyatları düşüktür ama kendi içinde alüminyum hurdası fiyatları değişkenlik gösterir.

Hurda Alüminyum fiyatları?
alüminyum hurdası fiyatları ürünün saflık derecesine, fire oranına göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda hurda alüminyum fiyatları çeşitlerine göre de farklılık gösterir. alüminyum hurdası fiyatları kilogram üzerinden hesaplanmaktadır. Türkiye’nin önde gelen metal hurda alım-satım şirketleri arasında yer alan Borsan Metal tarafından alüminyum hurdası fiyatları en yüksek değerinden verilmektedir.

Hurda Alüminyum Fiyatları Listesi:
Bakırlı Petek Hurda Alüminyum Fiyatları
Tel Hurda Alüminyum Fiyatları
Levha Araiş Hurda Alüminyum Fiyatları
Jant Hurda Alüminyum Fiyatları
Boyalı Profil Hurda Alüminyum Fiyatları
Piston Hurda Alüminyum Fiyatları
Tas Tabak Hurda Alüminyum Fiyatları
Kalın (Sert) Hurda Alüminyum Fiyatları
Zamak Hurda Alüminyum Fiyatları
Talaş Hurda Alüminyum Fiyatları
Kutu Hurda Alüminyum Fiyatları
Radyatör Petek Hurda Alüminyum Fiyatları
Boyasız Profil Hurda Alüminyum Fiyatları
Ofset Kalıp Hurda Alüminyum Fiyatları

Uzman ekibimiz alüminyum hurdası fiyatlarını en iyi şekilde değerlendirerek size hurda alüminyum fiyatları hakkında detaylı bilgi verecektir. Hurda alüminyum fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.